Balti Elektroonika Konverents 2020

Baltic Electronics Conference 2020

17. korda on toimumas rahvusvaheline elektroonika konverents BEC2020, "Balti Elektroonika Konverents" kus on esindatud erinevate valdkondade tipptegijad. Konverentsi põhikorraldaja on Thomas Johann Seebecki elektroonikainstituut. Konverentsi kuupäevad ja asukoht on 6-8. oktoober Tallinn, Nordic Hotel Forum

EAI Bodynets 2020

15. korda on toimumas rahvusvaheline konverents Bodynets 2020, kus on esindatud erinevate valdkondade tipptegijad. Konverentsi põhikorraldaja on EAI kogukond koostöös Thomas Johann Seebecki elektroonikainstituudiga. Konverentsi kuupäevad ja asukoht on 21-22. oktoober Tallinn, Raja tn. 15 TalTech Mektory.

Bodynets 2020

Loading...

Loading...

Oluline info

Eesti Vabariigi teaduspreemiad

Eesti Vabariigi teaduspreemiad määratakse Eesti teadustöötajatele ja teaduskollektiividele silmapaistvate teadustöö tulemuste eest (VV määrus „Riigi teaduspreemiate põhimäärus“).  Konkurss kuulutatakse välja hiljemalt 1. novembriks, kandidaatide esitamise tähtaeg on 16. detsember.

Haridusteaduslike tööde riiklik konkurss

Konkursi eesmärgiks on väärtustada kasvatusteaduslikku ja haridusteaduslikku uurimistööd, õhutada tulemuste avaldamist ja neile laiema kõlapinna andmise olulisust, avaldada tunnustust kasvatusteaduslike ja haridusteaduslike uurimistööde tegijaile ja tutvustada tööde tulemusi nii õpetajatele kui laiemale avalikkusele.

Järgmine tähtaeg on 15. jaanuar 2020!

Sissejuhatus elektroonika ajaloosse loenguid ei toimu ajavahemikus 12.05 kuni 17.06.